На X запрацював хешмодзі #WWDC26 напередодні keynote наступного тижня
Як і впродовж останніх кількох років, Apple запустила на X кампанію хешмодзі для дописів із хештегом #WWDC26.
Як помітив Aaron Perris, користувачі X, які пишуть про подію наступного тижня, тепер можуть використовувати хештег #WWDC26, щоб автоматично додавати хешмодзі до своїх дописів.
Як і в попередні роки, ілюстрація застосовує цьогорічний стиль WWDC до логотипа Apple. У 2026 році це означає металевий, дзеркально-відбивний дизайн із тим самим ефектом хроматичної аберації, який, як очікують, стане частиною нового вигляду Siri в iOS 27.
Хешмодзі WWDC26 з’явився за кілька годин після того, як старший віцепрезидент Apple зі світового маркетингу Грег «Джоз» Джозвяк опублікував тизер події у своєму акаунті на X:
Окрім допису Джоза, Apple опублікувала на YouTube відео «Get ready for WWDC26» та плейлист Apple Music для події.
WWDC 2026 стартує в понеділок, восьмого червня. Apple має представити наступні версії всіх своїх операційних систем, а також те, що компанія вже описала як «AI-покращення», які з’являться на її платформах.
Серед інших функцій, пов’язаних із ШІ в екосистемі, Apple, за поширеними очікуваннями, оголосить перші результати партнерства з Google — нову Siri на базі Gemini.
Джерело: 9to5mac.com
Як вам цей матеріал?