CAD 31.54₴ 0.01%
KZT 0.09₴ 0.25%
GBP 59.09₴ 0.05%
USD 44.92₴ 0.12%
EUR 50.92₴ 0.08%
PLN 11.88₴ 0.06%
CAD 31.54₴ 0.01%
KZT 0.09₴ 0.25%
GBP 59.09₴ 0.05%
USD 44.92₴ 0.12%
EUR 50.92₴ 0.08%
PLN 11.88₴ 0.06%
Toggle sidebar
Чутки
Чутки від Роман Мельник

Генеральний директор Reddit припускає, що деякі субреддіти можуть ставати платними

Генеральний директор Reddit припускає, що деякі субреддіти можуть ставати платними

Соціальна мережа Reddit може монетизуватися, приховавши деякі сабреддіти за платним доступом, як припустив генеральний директор Reddit Стів Хаффман під час телефонної конференції у вівторок (через Engadget).

Хаффман сказав, що Reddit планує "відкрити двері" для сабреддітів, які можуть мати "ексклюзивний контент або приватні зони".

Я вважаю, що існуюча, альтруїстична, безкоштовна версія Reddit продовжить існувати і розвиватися так само, як і раніше. Але тепер ми відчинемо двері для нових випадків використання, нових типів сабреддітів, які можуть мати ексклюзивний контент або приватні зони, речі такого характеру.

Reddit також планує протестувати результати пошуку на основі штучного інтелекту пізніше у 2024 році, використовуючи ШІ для узагальнення та рекомендацій контенту. Хаффман сказав, що інструменти пошуку допоможуть "користувачам глибше зануритися у продукти, шоу, ігри та відкривати нові спільноти на Reddit". Хаффман вважає, що пошук може стати основним джерелом рекламного доходу в майбутньому.

Reddit уже уклало угоди з Google та OpenAI, дозволивши компаніям тренувати їхні моделі штучного інтелекту з використанням контенту Reddit, і тепер ChatGPT від OpenAI може знаходити розмови на Reddit у ChatGPT. Reddit намагався досягти угоди з Microsoft, але це не вдалося, і пізніше заблокував Bing від доступу до контенту Reddit.

Минулого року Reddit почав стягувати плату з розробників за доступ до свого API, що призвело до закриття кількох популярних клієнтів Reddit, включаючи Apollo. Розробник Apollo, Крістіан Селіг, заявив, що йому потрібно було б платити $20 мільйонів на рік у вигляді зборів, щоб підтримувати роботу додатку, що було неможливо, і Reddit не був готовий співпрацювати з ним або надати розумний термін для внесення змін.

Reddit почав стягувати плату за доступ до API напередодні перетворення в публічну компанію у березні 2024 року, і продовжує шукати нові способи монетизації контенту від своєї бази користувачів.

Джерело: macrumors.com

Як вам цей матеріал?

Оцінити матеріал
Коментарі
Додати в закладки
0
Додати в закладки
18 переглядів

Щотижнева розсилка

Підпишіться на нас щоб бути в курсі останніх новин про яблучні технології

0 коментарів

Instagram
Twitter X
Threads
Telegram
YouTube

© 2024–2026 Ябло.Тех - Яблучний техно-гід — новини, огляди та додатки зі світу Apple.

RSS

Матеріали сайту можуть використовуватися за умови обов'язкового посилання на "Yablo.tech" (для інтернет-ресурсів — відкритого гіперпосилання), розміщеного не нижче другого абзацу.

Контент із позначками "Реклама", "Пресреліз" та "Новини компаній" є рекламним і публікується на правах реклами. Погляди, висловлені в цих матеріалах, не обов'язково збігаються з думкою редакції.
Матеріали з позначками "Спецпроєкт" та "Партнерський проект" також є рекламними, однак їх підготовка відбувається за участі редакції, яка підтримує висловлені там ідеї та позиції.

Редакція не відповідає за зміст фактичних даних та оціночні судження, висвітлені в рекламних матеріалах. Згідно із законодавством України, відповідальність за зміст реклами покладається на рекламодавця.

Новини
Додатки
Шпалери
Apple TV+
Вікі

Вхід в акаунт

або
Email
Пароль
Запам'ятати мене

Ще не маєте акаунту?

Реєстрація

або
Імʼя
Email
Пароль
Повторіть пароль

Реєструючись, ви погоджуєтеся з умовами положення про обробку і захист персональних даних та угодою користувача.

Вже зареєстровані?

Відновлення паролю

Введіть email — надішлемо посилання для скидання паролю.

Email

Згадали пароль?